دانش‌آموزان و داوطلبان گرامی؛

❇️سال‌هاست که تاریخ برگزاری کنکور سراسری ، معیاری برای تنظیم تقویم اجرایی آموزشگاه کنکورهدف بوده و بر این اساس، زمان آغاز و پایان کلاس‌های سالیانه ، اردوهای مطالعاتی، کلاس‌های‌ نکته‌و‌تست و همایش‌های جمع‌بندی، تعیین و اجرایی می‌شود.

❇️در شرایط فعلی، چشم‌اندازی برای پایان آنچه از ابتدای اسفندماه در کشورمان رخ داد و بخش آموزش را مانند سایر بخش‌ها مختل نمود متصور نیستیم و شاهدیم که حتا تصمیمات مراجع ذی‌صلاح نیز بسته به شرایط روز تغییر می‌کند و از ثبات لازم برخوردار نیست.

❇️بر اساس تجربه سالهای قبل ، بهترین زمان برای برگزاری کلاس‌های‌ نکته‌و‌تست، ۱۰-۸ هفته قبل از برگزاری آزمون کنکور سراسری خواهد بود؛ ااما با توجه به رخ‌دادهای اخیر و دامنه‌دار بودن آن، قطعاً کنکور ۹۹ در زمان مقرر (تیرماه) برگزار نخواهد شد و طبیعتاً نمی‌توان انتظار داشت که کلاس‌های‌ نکته‌و‌تست امسال نیز به روال سال‌های گذشته در اواخر فروردین‌ماه، اجرایی شوند.

👌👌👌اساساً تأثیر و کارایی کلاس‌های‌ نکته‌و‌تست زمانی برجسته‌ترخواهد بود که تدریس کتاب‌های درسی تکمیل شده و مهم‌تر اینکه در روزهای منتهی به کنکور سراسری به پایان برسند. بنابراین، ۱۰-۸ هفته پیش از زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۹، کلاس‌های نکته و تست کنکورهدف آغاز خواهد شد و ما همراه با شما، منتظر اعلام تاریخ جدید برگزاری کنکور سراسری خواهیم بود.

❇️می‌دانیم که ازهم‌گسیختگی کلاس‌های سالیانه و فاصله گرفتن دانش‌آموزان از فضای منظم آموزشی ،سبب شد تا انسجام علمی دانش‌آموزان،تحت‌الشعاع قرار گرفته و کیفیت آن کاهش یابد. با آگاهی کامل به این شرایط، تصمیم گرفتیم تا کلاس‌های‌ نکته‌و‌تست امسال را با افزودن راهکارایی، به شکل کاربردی و مفیدتر اجرا نماییم که بزودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

👈👈👈لازم به ذکر است منحصراً برای دانش‌آموزانی که امسال در کلاس‌های سالیانه کنکورهدف حضور داشته‌اند، تخفیف ویژه‌ای جهت شرکت در کلاس‌های‌ نکته‌و‌تست در نظر گرفته‌ایم.

✅توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان عجله‌ نکنید و تا عادی شدن شرایط، صبور باشید. پرواضح است که باید با مرور و تسلط بر آموخته‌های قبلی خود و استفاده از محتوای آموزشی تولید شده توسط اساتید ، آمادگی مطلوبی کسب نمایید. ما نیز درصدد هستیم به محض امکان برگزاری کلاس‌های حضوری، جلسات پایانی کلاس‌های سالیانه و رفع اشکال برای شما عزیزان برگزار نماییم.

❗️❗️لازم به ذکر است، ما به درخواست شما عزیزان، امسال کلاس‌های نکته‌و‌تست را به دو شکل حضوری (در صورت امکان) و آنلاین ارائه خواهیم کرد.

✅خبر خوب برای داوطلبان نظام قدیم آموزشی اینکه کلاس‌های آنلاین نکته و تست دروس ادبیات و زبان فازسی و زیست‌شناسی با  جزوات هر درس، قابل ثبت نام و در دسترس علاقه‌مندان می‌باشد.

❗️❗️نسخه بروزرسانی شده اپلیکیشن کنکور هدف بزودی از همین پایگاه اینترنتی قابل دانلود و نصب روی گوشی و تبلت‌های اندرویدی خواهد بود.

✳️برایتان تندرستی و موفقیت آرزومندیم.✳️

فروردین ۹۹

کنکورهدف

جهت ثبت‌نام روی تصویر زیر کلیک کنید

بازگشت به بالا